Regio Rijk van Nijmegen
Sara Brouwers
Ambulant begeleidster
Susan Coenen
Ambulant begeleidster/ casemanager
Carola vd Jagt
Ambulant begeleidster
Elles Joosten
Ambulant begeleidster
Elmieke Scholten
Ambulant begeleidster
Koen Benning
Ambulant / trainingshuis begeleider
Mirte Nelissen
Ambulant/ trainingshuis begeleidster
Meike van Moerkerk
Ambulant begeleidster
Renee Gerritsen
Ambulant / trainingshuis begeleider
Daphne Hobé
Ambulante begeleidster
Richelle Terbeek
Ambulant begeleidster
Ronald Pols
Ambulant begeleider
Tom van Brakel
Ambulant begeleider
Inge Daggers
Ambulant begeleidster /ZBO
Anne Bunschoten
Ambulant begeleider
Inge Heijnen
Ambulant begeleidster i.o.
Roya Wolters
Ambulant begeleider
Joep van Duuren
Ambulant begeleider
Buddy
Top Dog
Eliza Tiemessen
Orthopedagoog Ambulant begeleider
Marleen van Wamel
Orthopedagoog/ Ambulant begeleidster
Kim Hobbelen
Master pedagogische wetenschappen / Speltherapeut / Ambulant begeleider
Esther vd Sluijs
Systeemtherapeut
Jennine Grootemarsink
Dramatherapeut
Ruben Hiddink
Psycho Motore Therapeut
Nora Gerritsen
Psycho Motore Therapeut
Wytske Houwer
Beeldend Therapeut
Rowdy van Wijlick
Trainingshuisbegeleidster / Beeldend therapeut i.o
Kay Jilesen
Trainingshuisbegeleidster/ Ervaringsdeskundige
Noa Laros
Trainingshuisbegeleidster
Amy van Breugel
Stagiaire
Indy Derix
Stagiaire
Mijntje maas
Stagiaire
Loes Marsman
Stagiaire
Regio Centraal Gelderland
Stephanie Theloesen
Ambulant begeleidster
Kelly vd Akker
Ambulant / trainingshuis begeleidster
Trudi van den Dam
Ambulant begeleidster
Nicole van Wegen
Ambulant/ trainingshuis begeleidster
Froukje Landman
Ambulant begeleidster
Paula Boot
Ambulant begeleidster
Reza Douma
Ambulant begeleidster
Brett Frieling
Ambulant / trainingshuis begeleider
Laurien Jacobs
Ambulant begeleidster
Marthe Alting
Ambulant begeleidster
Esmé de Kat
Trainingshuisbegeleidster
Marlon vd Burg
Ambulant Begeleidster
Wendy Hendriks
Trainingshuisbegeleidster
Carine Teunissen
Orthopedagoog/ Ambulant begeleidster
Wilrike Arends
Systeemtherapeut
Chantal Dopper
Psycho Motore Therapeute
Marleen Glas
Psycho Motore Therapeut
Miriam Rutten
Beeldende therapeut
Ashley Somsen
Stagiaire
Liza Zweers
Stagiaire
Regio Rheden/ Rozendaal
Karen Geerdinck
Ambulant begeleidster
Pinar Kurucu
Ambulant begeleidster
Martin van Noord
Ambulant begeleider
Loedia Wiersema
Ambulant begeleidster
Annemiek Winkel
Ambulant begeleidster
Kristel Hazeleger
Ambulant begeleidster
Mirjam Spierings
Ambulant begeleidster
Lisanne Verhoeff
Orthopedagoog/ Ambulant begeleidster
Neeltje de Bruin
Ambulant/ trainingshuis begeleidster
Geeke Nap
Psycho Motore Therapeute
Jonna Epker
Psycho Motore Therapeute
Regio Limburg/ Noord Oost Brabant
Eline Dam
Ambulant begeleidster
Ronald Pols
Ambulant begeleider
Marcel Donne
Ambulant begeleider / Casemanager
Adriana Kuijt
Ambulant begeleidster/ Dramatherapeut
Marthe Vos
Ambulant begeleidster
Ragad Abed
Ambulant begeleidster
Ties vd Berg
Ambulant begeleider
Sophie Jacobs
Ambulant begeleidster
Tessa Jans
Ambulant begeleidster
Froukje vd Rijdt
Ambulant begeleidster
Karin Thomassen
Trainingshuis en ambulant begeleidster
Amy Zeelen
Orthopedagoog/ Ambulant begeleidster
Danka Huisman
Ambulant begeleidster
Annelies Hoefman
Ambulant begeleider
Silke Deckers
Ambulant begeleidster
David Heijink
Psycho Motore Therapeut
Charlot van Mestrum
Psycho Motore Therapeut/ ambulant begeleidster
Inge Evers
Psycho Motore Therapeut / ambulant begeleidster
Fatima el Karmaoui
Stagiaire
Regie behandelaar
Theo Ekhart
GZ psycholoog
Lian Oosterom
GZ psycholoog
Officemanagement
Ylona vd Berge
Backoffice manager
Monique Loeffen
Backoffice manager
Angela van Moerkerk
Backoffice manager
Anke Endrulat
Aanmeldteam/ ambulant begeleidster
Directie
Robbert Hofman
Directeur
Wesley Hekhuizen
Directeur